Ο Σύλλογος δίπλα στο Χατζηκυριάκειο Ίδρυμα

λογο sp NEWΜε απόφαση του Δ.Σ, ο Σύλλογός μας έστειλε τρόφιμα στο ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ ΙΔΡΥΜΑ, κατόπιν σχετικής επικοινωνίας με την κυρία Α. Κατσιλιέρη υπεύθυνη παιδικής προστασίας. Επίσης με πρωτοβουλία του μέλους του Δ.Σ, Κωνσταντίνου Αλατζαδάκη, θα παραδοθούν άμεσα 3.000 γάντια προστασίας.
(Το κόστος των παραπάνω δράσεων κάλυψαν εξολοκλήρου τα μέλη του Δ.Σ.).

Παράλληλα, επαναλαμβάνουμε πως όσοι επιθυμούν, μπορούν να συνδράμουν οικονομικά για την ενίσχυση της ΚΙΒΩΤΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, βλ. σχετική ανάρτηση με τους τραπεζικούς λογαριασμούς που διατηρεί η ΚΙΒΩΤΟΣ και τον πενταψήφιο αριθμό κλήσης ή μηνύματος, κατόπιν επικοινωνίας μας με τον εκπρόσωπό της κύριο Δ. Χριστόπουλο.

Αξίζει να αναφέρουμε πως οι επιστολές που λάβαμε από τα ιδρύματα είναι συγκινητικές και επιβεβαιώνουν το ήθος και την αξιοπρέπεια αυτών των υπέροχων ανθρώπων που προσφέρουν τόσα πολλά στα παιδιά!

Σας ευχαριστούμε όλες και όλους.
ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!

©2020 Alumni Saint Paul-Amicale. All Rights Reserved.