Απόφοιτοι Saint-Paul '20, καλώς ήρθατε!

τελετή αποφοίτων 20 1Την Πέμπτη, 9 Ιουλίου, μέσα σε κλίμα συγκίνησης, με πολύ μεράκι, εξαιρετική οργάνωση και τάξη, έλαβε χώρα, στο προαύλιο του σχολείου, η τελετή αποφοίτησης των τελειόφοιτων της Σχολής μας. Ο σύλλογος ήταν εκεί με χαιρετισμό του προέδρου του, κ. Β. Κορκίδη και την παρουσία μελών του Δ.Σ.

Οι μέχρι πρότινος μαθητές του Σχολείου μας, παρουσίασαν θεατρικά και μουσικά δρώμενα πριν τους "αποχαιρετήσει" η Σχολή κατά τη σχετική τελετή. Ήταν τότε που εκ μέρους του Συλλόγου μας έλαβαν αναμνηστικά δώρα και πιο συγκεκριμένα ονομαστικό έπαινο, κονκάρδα του Συλλόγου, μπλουζάκι/καπέλο με το σήμα του Συλλόγου.

Μετά την ολοκλήρωση της γιορτής, οι πλέον απόφοιτοι συμπλήρωσαν την αίτηση μέλους στο Σύλλογό μας όπου και τους καλωσορίζουμε με θέρμη ενώ αρκετοί εξ αυτών επισκέφτηκαν τα γραφεία του μας για μια πρώτη "γνωριμία".

Ως Σύλλογος Αποφοίτων τους ευχόμαστε καλή επιτυχία στη πορεία της ζωής τους!

τελετή αποφοίτησης 20 2τελετή αποφοίτησης 20 3τελετή αποφοίτησης 20 4

©2020 Alumni Saint Paul-Amicale. All Rights Reserved.